Strona główna
O nas

pod-Mapa Polski

Znajdź na mapie

Dlaczego części regenerowane?

Dlaczego części regenerowane?

Zakup części regenerowanych to dobry wybór z wielu powodów. Są one wyraźnie tańsze od oryginalnych części samochodowych, od strony jakościowej im dorównują, a w wielu przypadkach nawet przewyższają. Dodatkowo części regenerowane przez samych producentów objęte są dedykowanym okresem gwarancyjnym – identycznym, jak w przypadku nowych części. Regenerowane części samochodowe są przyjazne dla środowiska, gdyż w porównaniu z produkcją nowych części samochodowych przy regeneracji wykorzystuje się nawet o 90% mniej surowców naturalnych.

W serwisie CzesciRegenerowane.pl znajduje się bogata baza firm zawierająca wyłącznie czołowe przedsiębiorstwa zajmujące się regeneracją części samochodowych. Oferują one regenerację alternatorów, chłodnic, kompresorów klimatyzacji, końcówek wtrysków, pomp hamulcowych, pomp wspomagania, pomp wtryskowych, przekładni kierowniczych (maglownic), rozruszników, serw hamulcowych, silników oraz skrzyń biegów.

Ostatnie komentarze

Znam firmę
Ocena: 5 Data: 2013-09-23 ~daniel
Firmą znam i mogę śmiało polecić. Jeśli mieszkacie w pobliżu Krakowa i szukacie firmy regenerującej części - polecam.
Pełna profeska!!
Ocena: 5 Data: 2013-09-20 ~Niko
Naprawdę rewelacja!! Polecam usługi firmy Turbo Rzeszów!!
Polecam
Ocena: 5 Data: 2013-09-20 ~Piotrek
Polecam usługi tej firmy

O nas

CzesciRegenerowane.pl

Serwis CzesciRegenerowane.pl zawiera bogatą bazę firm z całej Polski zajmujących się regeneracją części samochodowych. W ofercie części regenerowanych można znaleźć alternatory, chłodnice, głowice silnika, kompresory klimatyzacji, końcówki wtrysków, pompy hamulcowe, pompy wspomagania, pompy wtryskowe, przekładnie kierownicze (maglownice), rozruszniki, serwa hamulcowe oraz skrzynie biegów.

Współpracujemy z czołowymi firmami zajmującymi się regeneracją części samochodowych. Umożliwia to udostępnianie na łamach serwisu wyłącznie sprawdzonych ofert oraz nieustanne udoskonalanie się przedsiębiorstw w związku z pozyskiwaniem nowych klientów. Przejrzysty interfejs sprawia, że nawigacja po stronie CzesciRegenerowane.pl odbywa się w sposób intuicyjny.

W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniego podzespołu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Najwygodniej jest skorzystać z prostego formularza kontaktowego dostępnego na podstronie „Zapytaj o części”. W odpowiedzi otrzymacie Państwo na podany adres e-mail gotową ofertę zawierającą najlepsze części regenerowane przeznaczone do Państwa samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zespół CzesciRegenerowane.pl