Strona główna
Katalog Firm
MAGLO Maciej Chackiewicz

o firmie blok

Kontakt

03-171 Warszawa
Kołacińska 4
Mazowieckie
tel: 512-517-131
fax: -

pod-Mapa Polski

Znajdź na mapie

Najnowsze opinie o firmach

Znam firmę
Ocena: 5 Data: 2013-09-23 ~daniel
Firmą znam i mogę śmiało polecić. Jeśli mieszkacie w pobliżu Krakowa i szukacie firmy regenerującej części - polecam.
Pełna profeska!!
Ocena: 5 Data: 2013-09-20 ~Niko
Naprawdę rewelacja!! Polecam usługi firmy Turbo Rzeszów!!
Polecam
Ocena: 5 Data: 2013-09-20 ~Piotrek
Polecam usługi tej firmy

MAGLO Maciej Chackiewicz

Ocena: -
  (Liczba opinii: 0)

Na warszawskim rynku motoryzacyjnym działamy od 1991 roku. MAGLO to doświadczona firma samochodowa z rodzinnymi tradycjami przekazywanymi z ojca na syna przez zamiłowanych samochodziarzy już od 3 pokoleń.  Byliśmy jednymi z pierwszych zajmujących się regeneracją i naprawą maglownic, wahaczy oraz krzyżaków kolumny kierowniczej.

W ostatnim, ponad 22 letnim okresie, wraz ze zdobywanym doświadczeniem w zakresie mechaniki samochodowej i wraz z koniecznością sprostania nieustannie rosnącym potrzebom naszych klientów - posiadaczy coraz lepszych samochodów – rozszerzyliśmy zakres naszych usług motoryzacyjnych o regenerację elektrycznych pomp wspomagania układu kierowniczego i elektrykę samochodową, a ostatnio o regenerację turbosprężarek.

Nowoczesny sprzęt, na którym pracują nasi wysoko wykwalifikowani i profesjonalnie przygotowani fachowcy oraz ich wiedza i praktyka zdobyte na przestrzeni lat powodują, że oferta MAGLO należy do bardzo wysoko ocenianych przez współpracujące warsztaty samochodowe i licznych klientów indywidualnych.

wstecz