Strona główna
Aktualności
Targi części regenerowanych ReMaTeC 2013

pod-Mapa Polski

Znajdź na mapie

Dlaczego części regenerowane?

Dlaczego części regenerowane?

Zakup części regenerowanych to dobry wybór z wielu powodów. Są one wyraźnie tańsze od oryginalnych części samochodowych, od strony jakościowej im dorównują, a w wielu przypadkach nawet przewyższają. Dodatkowo części regenerowane przez samych producentów objęte są dedykowanym okresem gwarancyjnym – identycznym, jak w przypadku nowych części. Regenerowane części samochodowe są przyjazne dla środowiska, gdyż w porównaniu z produkcją nowych części samochodowych przy regeneracji wykorzystuje się nawet o 90% mniej surowców naturalnych.

W serwisie CzesciRegenerowane.pl znajduje się bogata baza firm zawierająca wyłącznie czołowe przedsiębiorstwa zajmujące się regeneracją części samochodowych. Oferują one regenerację alternatorów, chłodnic, kompresorów klimatyzacji, końcówek wtrysków, pomp hamulcowych, pomp wspomagania, pomp wtryskowych, przekładni kierowniczych (maglownic), rozruszników, serw hamulcowych, silników oraz skrzyń biegów.

Aktualności

Targi części regenerowanych ReMaTeC 2013

03-06-2013

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza targowo-wystawiennicza dotycząca regeneracji części samochodowych i urządzeń ReMaTec 2013. W tym roku targi odbędą się w dniach 16-18 czerwca w Amsterdamie.

Rynek części regenerowanych rozwija się błyskawicznie, o czym najlepiej świadczą liczby nadchodzących targów ReMaTec. Udział w najbliższej edycji ReMaTec 2013 zadeklarowało już 180 wystawców z całego świata, a powierzchnia wystawiennicza imprezy została powiększona o 20% w porównaniu z ubiegłym rokiem. Już na kilka miesięcy przed eventem 90% przestrzeni zarezerwowane zostało przez największych graczy na międzynarodowym rynku regeneracji. Organizator, czyli Amsterdam RAI już zaciera ręce i szykuje się na pobicie wszelkich, dotychczasowych rekordów.

W tym roku na targach ReMaTec swoje stoiska rozłożą firmy z aż 30 krajów. Wśród nich znajdą się przedstawicielstwa z Belgii, Bułgarii, Chin, Niemiec, Włoch, Japonii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii oraz USA. ReMaTec to największe największe na świecie targi części regenerowanych. Impreza organizowana jest przez Amsterdam RAI co dwa lata, a głównymi wystawcami są producenci części, firmy handlowe oraz specjaliści od regeneracji.

lista aktualności